Wysyłka

Przesyłka kurierska DPD:

Sposób wysyłki Pobranie  Przedpłata  Czas realizacji*  Czas dostawy**
Paczka do 30kg  25,00zł   20,00zł do 24h

do 2 dni
(zazwyczaj w ciągu 24h)

Paczka Niestandardowa 29zł 26zł do 24h do 2 dni
(zazwyczaj do 24h)
Wysyłka Paletowa 80zł 80zł do 24h do 2 dni
(zazwyczaj do 24h)

Paczkomaty Inpost 24/7

Sposób wysyłki
Pobranie
Przedpłata  Czas realizacji*  Czas dostawy**
Paczka do 25kg - Paczkomat
15,00zł
10,00zł do 24h do 2 dni

*Czas realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie lub od momentu potwierdzenia wysyłki pobraniowej.
**Czas dostawy liczony jest od momentu odebrania od Nas paczki przez kuriera aż do doręczenia jej na podany adres/do wybranego paczkomatu. W niektórych przypadkach z powodu wypadku losowego niezależnego od Naszej firmy czas dostawy może ulec wydłużeniu.
***Kost wysyłki uzależniony jest od wagi przesyłki i kraju przeznaczenia
****Czas dostawy do krajów europejskich może być różny w zależności od odległości danego kraju od Polski. W przypadku zatrzymania paczki przez urząd celny w kraju przeznaczenia czas dostawy może ulec wydłużeniu.

Do każdej przesyłki wychodzącej z naszej firmy przykładamy najwyższą uwagę. Przesyłki pakowane są w firmowe opakowanie oraz odpowiednio zabezpieczane, co praktycznie eliminuje możliwość uszkodzenia paczki w transporcie. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był zadowolony ze współpracy z nami.

Paczki wysyłane są firmą kurierską "DPD", Pocztą Polską, oraz przy pomocy paczkomatów firmy INPOST.

logopoczta.jpg logoinpost.jpg

 

Wszystkie przesyłki wysyłane są w firmowych opakowaniach, zabezpieczone poduszkami powietrznymi oraz folią bąbelkową. Wyjątkiem są produkty posiadające własne zabezpieczenia produktu.